Nowiny Zabrzańskie

Chciała skoczyć z wiaduktu na autostradę

Udostępnij swoim znajomym:

Zdesperowana 34-latka chciała odebrać sobie życie, skacząc z wiaduktu. Uratowali ją policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zabrzańskiej komendy, którzy złapali kobietę w momencie, gdy odskoczyła od barierki. Uratowana trafiła pod opiekę lekarzy.

Reklama

W poniedziałek około godziny 21:00 dyżurny zabrzańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kobiecie stojącej za barierkami ochronnymi na wiadukcie nad autostradą A4 w Zabrzu przy ulicy Legnickiej.  Przybyli na miejsce zabrzańscy policjanci z drogówki — starszy sierżant Michał Dajos oraz starszy sierżant Przemysław Pszeniczny, próbowali uspokoić zdesperowaną kobietę stojącą za barierkami ochronnymi. W pewnym momencie kobieta odskoczyła od barierki, jednak policjanci byli na tyle blisko, że zdążyli złapać ją za rękę. Potem odciągnęli ją od krawędzi wiaduktu w bezpieczne miejsce. Po przybyciu karetki mundurowi przekazali 34-letnią mieszkankę Zabrza pod opiekę ratowników.

Policja przypomina, że w kryzysowych sytuacjach na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod numer 116 123, Młodzieżowy Telefon Zaufania pod numer 116 111 (czynny całą dobę) oraz Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212 (czynny całą dobę).

Reklama

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama