Nowiny Zabrzańskie

Znęcał się nad rodziną, żonie groził siekierą

Udostępnij swoim znajomym:

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym 40-latek zatrzymany przez policjantów zabrzańskiej czwórki. Mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną i 15-letnią córką, a podczas ostatniej awantury groził żonie siekierą.

Reklama

Policjanci z Komisariatu IV Policji w Zabrzu zatrzymali 40-latka po tym, jak przy pomocy siekiery, groził swojej żonie śmiercią. O sytuacji w rodzinie policjanci dowiedzieli się od świadka zdarzenia. Z poczynionych przez mundurowych ustaleń wynikało, że mężczyzna od dłuższego czasu znęca się nad 35-letnią żoną i 15-letnią córką fizycznie i psychicznie. Głównym powodem jego agresywnego zachowania miało być nadużywanie alkoholu i zażywanie narkotyków.

Po zabraniu materiału dowodowego przez kryminalnych mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut za znęcanie się nad żoną i córką oraz kierowania gróźb karalnych. W piątek na podstawie zebranego materiału dowodowego zabrzański sąd zdecydował się na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Reklama

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama