Nowiny Zabrzańskie

Rabat 50% na mycie auta z okazji Międzynarodowego Dnia Mycia Samochodu [PROMOCJA]

Udostępnij swoim znajomym:

W cenie 17 zł w myjni Carman w Zabrzu (obok sklepów Lidl, OBI i Makro) będzie można kompleksowo umyć auto z polerowaniem lakieru przy użyciu wosku perłowego. Promocja trwa 4 dni.

Reklama

Od poniedziałku do czwartku (16-19 maja 2022 w godzinach 8-20) Carman oferuje specjalny rabat 50% na mycie auta programem Złotym z okazji Międzynarodowego Dnia Mycia Samochodu. W cenie 17 zł (zamiast standardowej ceny 35 zł) umyty zostanie każdy samochód – ta promocja nie ma „haczyków”.

Program Złoty to kompleksowa pielęgnacja samochodu – jeden z najlepszych programów w ofercie myjni Carman. Zawiera on przede wszystkim: ręczne mycie wstępne wykonywane przez obsługę myjni, pianę aktywną, mycie podwozia wysokim ciśnieniem, mycie zasadnicze + suszenie z podwójną siłą oraz końcowe polerowanie z woskiem. Jest to specjalny rodzaj wosku perłowego, który wtarty w lakier nabłyszcza go oraz zabezpiecza całe auto przed ponownym „łapaniem” zabrudzeń. Po około 3 minutach kierowca wyjeżdża z myjni suchym i lśniącym autem.

Korzystanie z myjni Carman jest proste i wygodne, jak zamawianie jedzenia w drive-thru – bez wychodzenia z auta, wprost z fotela kierowcy, płacąc kartą lub gotówką. Nie trzeba iść do kasy po bilet na myjnię i oczekiwać w kolejce do mycia, nawet w godzinach szczytu. Całość odbywa się szybko, sprawnie i wygodnie. Obsługa myjni wszystkiego dopilnuje, a kierowca nie musi w żadnym momencie wysiadać nawet z auta.

Myjnia Carman znajduje się w Zabrzu przy al. Korfantego 15 zaraz obok sklepów Lidl, OBI i Makro, wjazd przez stację paliw AMIC. Myjnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20, a odkurzacz 24h na dobę. Zapraszamy!

Reklama

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama