Nowiny Zabrzańskie

Masz pomysł na własny biznes?

Udostępnij swoim znajomym:

Trwa dziewiąta edycja konkursu „Zabrzański Biznesplan”. Tłumów chętnych raczej nie ma, bo miasto po raz kolejny przedłużyło  termin składania pomysłów na swój biznesplan, tym razem do 31 stycznia.

Reklama

Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości i pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu. Na laureatów konkursu czekają  nagrody, w tym m.in. nagrody pieniężne, pomieszczenia pod działalność gospodarczą, obsługa prawna i podatkowa, coaching biznesowy i inne.
Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie uczestnicy powinni złożyć wypełnione formularze, w których sporządzą biznesplan (do 31 stycznia). W drugim etapie konkursu nadesłane biznesplany zostaną ocenione pod względem formalnym i merytorycznym przez Kapitułę konkursu. Podczas finałowej gali ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody oraz wyróżnienia.

Szczegółowych informacji nt. konkursu „Zabrzański Biznesplan” udziela Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (ul. Powstańców Śląskich 3, nr tel.: 32 2739775, e-mail: sekretariat_zcrp@um.zabrze.pl).


Udostępnij swoim znajomym:
Reklama