Nowiny Zabrzańskie

Świąteczne mycie auta bez kolejki już za 7 zł! [MATERIAŁ PARTNERA]

Udostępnij swoim znajomym:

Przed świętami Bożego Narodzenia omiń kolejkę do myjni samochodowej! W myjni Carman w Zabrzu (obok sklepów Lidl, OBI i Makro) umyjemy i wysuszymy Twoje auto już za 7 zł, w 3 minuty, zapłacisz bez wysiadania (także kartą), a resztę wykona za Ciebie obsługa. Do czwartku 23 grudnia myjnia czynna jest w godzinach 8-18, a w wigilię 24.12. w godzinach 8-15. Dla klientów dostępny jest również całodobowy 6-stanowiskowy turbo-odkurzacz.

Reklama

 

Myjnia tunelowa Carman jest bardzo szybka i wydajna – średnio co 90 sekund myje i suszy kolejne auto. Nawet w godzinach największego ruchu przed wjazdem nie tworzą się kolejki. Jeżeli chcesz umyć auto od ręki, bez wysiadania z samochodu i bez planowania ile czasu stracisz na czekaniu – koniecznie przyjedź do Carmana.

Już za 7 zł kompleksowo umyjemy i wysuszymy Twoje auto – nie musisz wychodzić z samochodu żeby kupić bilet. Wprost z fotela kierowcy płacisz kartą lub gotówką u naszego pracownika, a reszta mycia i suszenia dzieje się bez Twojego udziału. Po kilku minutach ruszasz w drogę lśniącym autem.

 

„Krwawa felga” i „niewidzialna wycieraczka”

 

W Centrum Mycia Carman dostępnych jest 6 programów mycia, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny zaczynają się od 7 zł i już w tej cenie kierowca otrzymuje mycie auta wraz z suszeniem. Z kolei w najbardziej kompleksowym programie All Inclusive klient dostaje cały szereg usług dodatkowych, takich jak: ręczne mycie felg z użyciem specjalnego preparatu (tzw. krwawej felgi), mycie progów wewnątrz auta, aplikację „niewidzialnej wycieraczki” na szyby oraz teflonowy wosk, który wpolerowany w lakier wypełnia drobne ubytki i mikrorysy, nabłyszcza całe auto oraz zapobiega ponownemu „łapaniu” zabrudzeń.

 

6-stanowiskowy turbo-odkurzacz – odkurzanie za pół ceny

 

W Centrum Mycia Carman w Zabrzu (obok sklepów Lidl, Obi i Makro) można także posprzątać auto przy użyciu 6-stanowiskowego turbo-odkurzacza, który jest czynny całą dobę. Dla wygody użytkowników każde stanowisko ma dwa węże ssące – dzięki czemu można swobodnie odkurzać auto z obu stron, bez uciążliwego przerzucania rury wewnątrz samochodu. Dodatkowo węże są zawieszone nad autem, co zapobiega ich plątaniu. Obie ssawki działają niezależnie, dlatego jednocześnie samochód mogą odkurzać dwie osoby – jedna od strony kierowcy, a druga po stronie pasażera. A kiedy odkurzanie idzie dwa razy szybciej, to i kosztuje z grubsza dwa razy mniej.

 

Centrum mycia Carman znajduje się w Zabrzu przy Korfantego 15 zaraz obok sklepów Lidl, OBI i Makro, wjazd przez stację paliw AMIC. Myjnia do czwartku 23 grudnia czynna jest w godzinach 8-18, a w wigilię 24.12. w godzinach 8-15. Z kolei 6-stanowiskowy odkurzacz samoobsługowy jest dostępny 24h na dobę. Zapraszamy!

Reklama

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama