Nowiny Zabrzańskie

Ręczne mycie auta w niespełna 5 minut – tylko w Carmanie [PROMOCJA]

Udostępnij swoim znajomym:

W Centrum Mycia Carman w Zabrzu (obok sklepów Lidl, OBI i Makro) nie trzeba się umawiać na ręczne mycie, ani zostawiać samochodu. W mniej niż 5 minut kompleksowo zadbamy o każde auto. Ręcznie wymyjemy felgi i wewnętrzne progi, a na myjni tunelowej cały samochód. Dodatkowo teflonowym woskiem zabezpieczymy i nabłyszczymy lakier, nałożymy „niewidzialną wycieraczkę” na przednią szybę, a na końcu wysuszymy i wypolerujemy auto.

Reklama

W Centrum Mycia Carman zadbamy o Twoje auto jak w myjni ręcznej, z tą różnicą, że nie musisz się do nas specjalnie umawiać, czekać na termin i zostawiać samochodu na kilka godzin. Wystarczy przyjechać do Carmana w godzinach otwarcia i w niespełna 5 minut auto będzie lśnić jak nowe.

W ramach najbardziej kompleksowego programu All Inclusive (45 zł) oferujemy cały szereg usług dodatkowych, takich jak: ręczne mycie felg z użyciem dedykowanego preparatu (pomaga usuwać najtrudniejsze zabrudzenia), mycie wewnętrznych progów drzwi oraz aplikację „niewidzialnej wycieraczki” na przednią szybę. W programie All Inclusive nakładamy specjalny teflonowy wosk, który wpolerowany w lakier wypełnia drobne ubytki i mikrorysy, nabłyszcza całe auto oraz zapobiega ponownemu „łapaniu” zabrudzeń na około 1-2 tygodnie.

Podczas mycia nie musisz wychodzić z samochodu. Wprost zza kierownicy płacisz kartą lub gotówką u naszego pracownika, a reszta dzieje się bez Twojego udziału. Po kilku minutach ruszasz w drogę lśniącym autem. Od razu po umyciu możesz także ocenić efekt. Duże lustro przy wyjeździe z myjni Carman to nasza gwarancja najwyższej jakości mycia. Wystarczy zerknąć w odbicie i od razu wiadomo, że auto jest czyste i błyszczące.

Ekologiczne mycie – oszczędność 90% wody

Korzystanie z myjni Carman to także troska o środowisko naturalne, ponieważ niemal 90% wody jest tutaj każdorazowo poddawane recyklingowi. Po specjalistycznej filtracji i oczyszczeniu woda trafia z powrotem do obiegu, a jedynie na końcowe spłukanie każdego auta zużywane jest około 15 litrów świeżej wody. Dla porównania w myjniach samoobsługowych zużywane jest około 80 litrów świeżej wody na jedno auto.

Wygodne sprzątanie – 6-stanowiskowy turbo-odkurzacz

W Centrum Mycia Carman w Zabrzu (obok sklepów Lidl, OBI i Makro) można również szybko posprzątać auto przy użyciu 6-stanowiskowego turbo-odkurzacza, który jest czynny całą dobę. Dla wygody użytkowników każde stanowisko ma dwa węże ssące – dzięki czemu można swobodnie odkurzać auto z obu stron, bez uciążliwego przeciągania rury wewnątrz samochodu. Dodatkowo węże są zawieszone nad autem, co zapobiega ich plątaniu. Obie ssawki działają niezależnie, dlatego jednocześnie samochód mogą odkurzać dwie osoby – jedna od strony kierowcy, a druga po stronie pasażera. Oszczędza to czas i energię oraz zmniejsza koszt o połowę.

Obok odkurzacza dostępny jest dla klientów papier w rolce i trzepaczki do dywaników, aby móc jeszcze dokładniej zadbać o auto. Na każdym z 6 stanowisk zamontowano wygodny uchwyt do odkurzania tekstylnych dywaników samochodowych oraz spiralny wąż ze sprężonym powietrzem, który służy do wydmuchiwania zabrudzeń i resztek wody z trudnodostępnych miejsc.

2 minuty korzystania z odkurzacza to koszt 1 zł. Automat przyjmuje monety o nominałach: 1, 2 i 5 zł oraz dedykowane żetony (do zakupienia u obsługi myjni tunelowej). 6 stanowisk turbo-odkurzacza dostępnych jest przez całą dobę.

Nieśmiertelna ściereczka” za 5,99 zł!

W Centrum Mycia Carman można także skorzystać z promocji „nieśmiertelna ściereczka”. Płacąc jednorazowo 5,99 zł klient na własność otrzymuje wysokiej jakości ściereczkę z mikrofibry, a dodatkowo przy każdej kolejnej wizycie na myjni może w razie potrzeby wymienić ją na czystą bez żadnych dodatkowych opłat. Mikrofibra świetnie nadaje się do przetarcia lusterek i szyb po myciu nie pozostawiając na nich smug.

Centrum mycia Carman znajduje się w Zabrzu przy Korfantego 15 zaraz obok sklepów Lidl, OBI i Makro, wjazd przez stację paliw AMIC. Myjnia (do końca listopada) czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-18, a odkurzacz 24h na dobę. Zapraszamy!

Reklama

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama