Nowiny Zabrzańskie

Świąteczne mycie auta bez kolejki już za 7 zł! [PROMOCJA]

Udostępnij swoim znajomym:

Nie trać czasu – przed wizytą na cmentarzu umyj auto bez czekania i bez wysiadania z samochodu! Przed świętami i długimi weekendami nic tak nie frustruje kierowców, jak długa kolejka do mycia. Przyjedź do myjni Carman w Zabrzu (obok sklepów Lidl, OBI i Makro), gdzie mycie kosztuje już od 7 zł i trwa jedynie 3 minuty. Do soboty 30 października myjnia jest czynna codziennie w godzinach 8-19. Dla klientów dostępny jest również całodobowy 6-stanowiskowy turbo-odkurzacz.

Reklama

Myjnia tunelowa Carman jest bardzo szybka i wydajna – średnio co 90 sekund myje i suszy kolejne auto. Nawet w godzinach największego ruchu przed wjazdem nie tworzą się tutaj kolejki. Jeżeli chcesz umyć auto od ręki, bez planowania ile czasu stracisz na czekaniu – koniecznie przyjedź do Carmana.

Już za 7 zł kompleksowo umyjemy i wysuszymy Twoje auto – nie musisz wychodzić z samochodu żeby kupić bilet. Wprost z fotela kierowcy płacisz kartą lub gotówką u naszego pracownika, a reszta mycia dzieje się bez Twojego udziału. Po kilku minutach ruszasz w drogę lśniącym autem.

Krwawa felga” i „niewidzialna wycieraczka”

Wśród 6 dostępnych programów mycia każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny zaczynają się od 7 zł i już w tej cenie kierowca otrzymuje mycie auta wraz z suszeniem. Z kolei w najbardziej kompleksowym programie All Inclusive klient dostaje cały szereg usług dodatkowych, takich jak: ręczne mycie felg z użyciem tzw. krwawej felgi, przetarcie progów wewnątrz auta, aplikację „niewidzialnej wycieraczki” na szyby oraz teflonowy wosk, który wpolerowany w lakier wypełnia drobne ubytki i mikrorysy, nabłyszcza całe auto oraz zapobiega ponownemu „łapaniu” zabrudzeń.

6-stanowiskowy turbo-odkurzacz – odkurzanie za pół ceny

W Centrum Mycia Carman w Zabrzu (obok sklepów Lidl, Obi i Makro) można także posprzątać auto przy użyciu 6-stanowiskowego turbo-odkurzacza, który jest czynny całą dobę. Dla wygody użytkowników każde stanowisko ma dwa węże ssące – dzięki czemu można swobodnie odkurzać auto z obu stron, bez uciążliwego przerzucania rury wewnątrz samochodu. Dodatkowo węże są zawieszone nad autem, co zapobiega ich plątaniu. Obie ssawki działają niezależnie, dlatego jednocześnie samochód mogą odkurzać dwie osoby – jedna od strony kierowcy, a druga po stronie pasażera. A kiedy odkurzanie idzie dwa razy szybciej, to i kosztuje z grubsza dwa razy mniej.

Centrum mycia Carman znajduje się w Zabrzu przy Korfantego 15 zaraz obok sklepów Lidl, OBI i Makro, wjazd przez stację paliw AMIC. Myjnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8-19, a odkurzacz 24h na dobę. Zapraszamy!

Reklama

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama