Nowiny Zabrzańskie

Bezpłatne rehabilitacja nad morzem!

Udostępnij swoim znajomym:

white and brown bus
fot. unsplash.com

Tę okazję trzeba złapać! Fundacja Polsat i Centrum Zdrowia i Relaksu Verano w Kołobrzegu zapraszają na turnusy rehabilitacyjne zabrzańskie dzieci, chorujące na przewlekłe choroby dolnych i górnych dróg oddechowych oraz na mukowiscydozę. Udział w nich jest całkowicie bezpłatny! Lista dokumentów kwalifikacyjnych i formularze znajdują się na stronie Fundacji Polsat (www.fundacjapolsat.pl)

Reklama

By skorzystać z projektu, który stratuje w tym roku należy przesłać na adres Fundacji Polsat m.in. list przedstawiający sytuację dziecka, wypełnioną przez rodziców ankietę,, formularz podpisany przez lekarza, oświadczenie o dochodach rodziny.

Do projektu „Verano dla dzieci” zostali zaproszeni najmłodsi mieszkańcy 4 śląski miast,,wt,  w których powietrze nie jest dobrej jakości. Poza Zabrzem to Rybnik, Pszczyna i Wodzisław.  Turnusy będą odbywać się w Kołobrzegu, w Centrum Verano, od października do grudnia. Poza ostatnim, 14 – dniowym, tuż przed Bożym Narodzeniem pozostałe będą trwać 21 dni. W każdym może uczestniczy 20 dzieci, każdemu ma towarzyszyć jego opiekun – mama, tata lub inna bliska osoba.

Reklama

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama