Nowiny Zabrzańskie

Oddział w Rokitnicy do likwidacji

Udostępnij swoim znajomym:

fot. unsplash.com
Czy to prawda, że oddział ING Banku Śląskiego w Rokitnicy, przy ul. Krakowskiej 54  zostanie zlikwidowany? Z takim pytaniem zwrócili się do nas Czytelnicy. 
Na nasze zapytanie odpowiedziała centrala banku w Katowicach. – Na przestrzeni ostatnich lat uruchomiliśmy szereg rozwiązań, które pozwalają na dostęp do naszych usług w nowoczesny, zdalny sposób. Klienci mogą z nich wygodnie korzystać za pośrednictwem bankowości internetowej, mobilnej oraz telefoniczniej. Rozwiązania, które proponujemy są intuicyjne i proste w obsłudze. Dodatkowo stale edukujemy i wspieramy naszych klientów w korzystaniu z nich.
 W ostatnim czasie obserwujemy znaczący spadek liczby wizyt klientów w oddziałach naszego banku. W związku z tym podjęliśmy biznesową, w wielu przypadkach trudną, ale konieczną decyzję o zamknięciu niektórych placówek w 2021 roku, w tym również oddziału w Zabrzu przy ul. Krakowskiej 54. Ostatnim dniem funkcjonowania oddziału będzie piątek 06.08.2021 – napisała Nowinom Magdalena Klejment, Starszy Menedżer ds. Komunikacji w ING Banku ŚLąskim.

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama