Górnik przegrał z Kielcami - Nowiny Zabrzańskie

Więcej informacji

Górnik przegrał z Kielcami

Piłkarze ręczni NMC Górnik Zabrze ulegli drużynie PGE Vive Kielce  28:37. Zabrzanie przespali początek meczu, ale potem przez większość spotkania walczyli jak równi z równym.Na pierwsza bramkę Górnika kibice czekali aż 10 minut. W tym czasie goście strzelili ich już 4. Potem spotkanie było w miarę wyrównane, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:16. W drugiej odsłonie meczu przez moment wydawało się, że zabrzanie mogą dogonić utytułowanych gości. Tak się jednak nie stało i ostatecznie mecz zakończył się porażką zabrzan 28:37.