Nowiny Zabrzańskie

Andrzejki ze Sławomirem w Domu Muzyki i Tańca

Udostępnij swoim znajomym:

Największe Andrzejki w Polsce prawdopodobnie odbędą się  w Zabrzu! 28 listopada wystąpią tu największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej oraz znakomici goście specjalni!

Reklama
Aktor, piosenkarz, a przede wszystkim wspaniały showman! Sławomir! Będzie tym razem polewać szampanem, ale nie w Zakopanem tylko w Zabrzu! Na koncert zaproszenie przyjęły też trzy  dziewczyny, które tworzą bardzo popularny zespół Frele. Nikt tak jak one nie wykonuje po śląsku zagranicznych coverów! Czeka Państwa mocne brzmienie trzech damskich wokali i popowy rozmach.

Specjalną atrakcją tegorocznej Gali będzie Jubileusz 20-lecia duetu Claudia i Kasia Chwołka. Artystki wykonają swoje największe przeboje. Do udziału w swoim koncercie zaprosiły Anię Drabek, śląską frelkę, znaną m.in. z utworu Wodzionka. Zapowiada się znakomite, jubileuszowe show i moc niezapomnianych wrażeń.

Teraz już chyba nie ma wątpliwości, że to właśnie w Domu Muzyki i Tańca odbędzie się największa i najgłośniejsza w Polsce impreza andrzejkowa!

Wystąpią także:

– Jacek Silski – polski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu Pań, uwodzący wspaniałym głosem.

– Happy Jędrowski Show – bez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny Artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.

– Mirek Szołtysek – nie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.

– Claudia i Kasia Chwołka – dwie piękne i wspaniałe Panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet!

– Mariusz Serafin – Artysta z ponad piętnastoletnim stażem, występujący głównie na Dolnym Śląsku teraz podbije serca Publiczności zabrzańskiej.

Tegoroczną Galę poprowadzą  Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek.

Tekst i foto – materiały organizatorów.


Udostępnij swoim znajomym:
Reklama