Nowiny Zabrzańskie

Jechali na podwójnym gazie

Udostępnij swoim znajomym:

To był pracowity weekend dla zabrzańskich policjantów. Zatrzymali oni dwóch pijanych kierowców i dwóch kierowców z orzeczonym zakazem kierowania.

Reklama

Blisko 3 promile miał zatrzymany w niedzielę wieczorem 33-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna jechał przez centrum miasta, a jego styl jazdy zaniepokoiło przypadkowego świadka, który powiadomił o sytuacji policjantów. Przejeżdżający niedaleko patrol zabrzańskiej drogówki zatrzymał kierowcę, który teraz odpowie za popełnione przestępstwo.

Drugi z kierujących, który został zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości, miał również zakaz kierowani pojazdami mechanicznym. 42-letni mieszkaniec Zabrza „wpadł” w sobotę rano podczas kontroli na ulicy Kochanowskiego. Badanie trzeźwości wskazało, że miał 0,82 promila alkoholu w organizmie.

W trakcie weekendu zabrzańska drogówka zatrzymał też dwóch kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pojazdów pomimo orzeczonych zakazów kierowania. Był to 63-letni i 32-letni mieszkańcy Zabrza. Ponadto młodszy z nich był osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

O losie wszystkich kierujących zadecyduje zabrzański sąd.


Udostępnij swoim znajomym:
Reklama