Nowiny Zabrzańskie

Weekendowe 50% rabatu dla czytelników Nowin [PROMOCJA] 

Udostępnij swoim znajomym:

Tylko w ten weekend 50% rabatu specjalnie dla czytelników „Nowin Zabrzańskich”! U naszego partnera w myjni tunelowej Carman na hasło „Nowiny Zabrzańskie” w piątek i sobotę (15-16.10.) otrzymacie 50% rabatu na mycie auta programem Złotym (promocyjnie za 17,50 zł).

Reklama

Program Złoty to kompleksowa pielęgnacja samochodu – jeden z najlepszych programów w ofercie myjni Carman. Zawiera on przede wszystkim: ręczne mycie wstępne wykonywane przez pracownika myjni, pianę aktywną, mycie podwozia wysokim ciśnieniem, mycie zasadnicze + suszenie z podwójną siłą oraz końcowe polerowanie z woskiem. Jest to specjalny rodzaj wosku perłowego, który wtarty w lakier nabłyszcza go oraz zabezpiecza całe auto przed ponownym łapaniem zabrudzeń. Po około 3 minutach kierowca wyjeżdża z myjni suchym i lśniącym autem.

Korzystanie z myjni tunelowej jest proste i wygodne, jak zamawianie jedzenia w drive-thru– bez wychodzenia z auta, wprost z fotela kierowcy, płacąc kartą lub gotówką. Nie trzeba iść do kasy po bilet na myjnię i oczekiwać w kolejce do mycia, nawet w godzinach szczytu. Wszystko odbywa się szybko, sprawnie i wygodnie.

Myjnia Carman znajduje się w Zabrzu przy Korfantego 15 zaraz obok sklepów Lidl, OBI i Makro, wjazd przez stację paliw AMIC. Myjnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8-19, a odkurzacz 24h na dobę. Zapraszamy!


Udostępnij swoim znajomym:
Reklama