Nowiny Zabrzańskie

Dziś Świąteczny MotoJarmark

Udostępnij swoim znajomym:

Dziś Świąteczny MotoJarmark – impreza skierowana do miłośników klasycznej motoryzacji. Rozpocznie się o godz. 15.00 na pl. Warszawskim, zakończy ok. 19.00. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć bardzo nietypowe i coraz rzadsze, zabytkowe samochody. W odróżnieniu od Zabrzańskich Klasyków Nocą, będzie to impreza całkowicie stacjonarna.
Wszyscy uczestnicy zbiorą się na pl. Warszawskim, aby mieć okazję zapoznać się ze sobą, porozmawiać i wymienić doświadczenia. Słowo „jarmark” nie przypadkiem znalazło się w nazwie imprezy. Będzie tam również możliwość wymiany części samochodowych czy elementów wyposażenia pomiędzy uczestnikami.
Będzie można podziwiać między innymi Lincoln Town Car z 1987 roku, datsuny czy cały przekrój pojazdów rodem z PRL-u. Prócz tego organizatorzy przewidują pojawienie się wielu youngtimerów oraz pojazdów tuningowanych w stylu ratstyle, cultstyle czy germanstyle.
Informacje na teamt Świątecznego Motojarmarku można znaleźć na stronie www.ZSMM.pl, profilu na Facebooku (www.facebook.com/ZSMMpl), a także wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1605331849694792/).
 

Reklama

Udostępnij swoim znajomym:
Reklama